Neohodnoceno

SPIN Slow Feeder Orange / Hlavolam a zpomalovací miska 2v1 / Obtížnost 1

Interaktivní zpomalovací miska pro psy, která promění jídlo v zábavnou hru. Vhodná pro naplnění granulemi, masem, přílohami a polotekutým jídlem. Zábavnou formou předchází obtížím spojeným s nadměrným hltáním potravy u psů. Lehká obtížnost, vhodná i pro psy začátečníky a štěňata.
Položka byla vyprodána…
vyprodano
Kód: PDHF-101
220 Kč
Kategorie: Interaktivní hračky pro kočky
Položka byla vyprodána…

Interaktivní zpomalovací miska pro psy, která promění jídlo v zábavnou hru. 

PRINCIP POMALÉHO KRMENÍ

Díky patentovanému provedení podporuje tato interaktivní protihltací miska rozvoj přirozeného psího chování (hlavně čuchání a lízání) a pomáhá nenásilnou formou redukovat hltání potravy. Pokud podáte pejskovi jeho obvyklou porci jídla v této interaktivní misce, bude muset s jídlem zpomalit a vyvinout určité úsilí a přemýšlení, aby se dostal do všech částí a záhybů misky. Předejdete tak potenciálním nebezpečím, která jsou s hltáním u psů spojena (vdechnutí potravy, nadýmání apod.).

JAK INTERAKTIVNÍ MISKU POUŽÍVAT

Miska je zespodu opatřena protiskluzovými částmi, aby při jídle necestovala po podlaze. Jídlo rozdělené na menší části můžete vkládat přímo na dno misky a také do přihrádek v prostřední otočné části v podobě oranžové květiny. Květinu bude pes otáčet nosem a jazykem sám.

VARIABILITA ZARUČENA

Variabilitu použití misky rozšiřují tři různé možnosti, jak ji sestavit:

  • Můžete regulovat rychlost otáčení tím, že vrchní šroub nad květinou více nebo méně utáhnete.
  • Celou oranžovou květinu můžete obrátit úplně naopak, tím se dostanete k další variantě této krmící hry.
  • Květina je také různě výškově nastavitelná, podle toho, jestli použijete nebo nepoužijete přídavný kruhový nástavec (nasadíte ho jako první na prostřední sloupek nebo ho dáte úplně stranou).

ČÍM MISKU NAPLNIT

Tento typ protihltací misky využijete, ať už krmíte granulemi nebo masem s přílohami (barfujete). Můžete v ní pejskovi předložit například také chutnou polotekutou svačinku v podobě tvarohu či paštiky.

OBTÍŽNOST 1

Miska SPIN Interactive Slow Feeder Orange Easy je vhodná úplně pro všechny, vč. štěňat a pejsků začátečníků, kteří nemají s interaktivními hrami žádné zkušenosti.

MATERIÁL: Plast certifikovaný pro kontakt s potravinami. Maximálně bezpečný a zdravotně nezávadný.

ÚDRŽBA: Lze umývat v myčce (v horním košíku).

ROZMĚRY: Průměr 25 cm, výška 9,2 cm. Obsah až 2 litry. Vhodné pro psy všech velikostí.

VÝROBCE: PetDreamHouse